Informacje o dostępnych metodach płatności

Płatność za zakupy w sklepie Herbaciarnia24h.pl

W naszym sklepie obsługujemy wymienione poniżej formy płatności:

Płatność elektroniczna

Wpłata za pośrednictwem Płatności Shopera - poprzez system Blue Media S.A. Bezpieczna forma płatności, która pozwala wykorzystać środki zarówno na kontach bankowych, jak i na kartach kredytowych. Po wyborze tego sposobu płatności zostaną Państwo przekierowani na stronę systemu Blue Media, na której można dokonać wyboru preferowanego kanału płatności. Nasz sklep nie ma wglądu w dane dotyczące transakcji, zazwyczaj w ciągu kilku minut dostajemy potwierdzenie i możemy przystąpić do realizacji zamówienia.

Płatności Shopera - System Blue Media S.A. - obsługuje następujące kanały płatności:

  • Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electron, Maestro
  • Przelewy online

Przelew

Po złożeniu zamówienia otrzymacie Państwo potwierdzenie mailowe z numerem konta (właściciel: Wrocławskie Centrum Kawy i Herbaty) na które należy dokonać wpłaty, numer ten jest również dostępny na stronie podsumowania zamówienia - po jego zatwierdzeniu. Zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu przelewu na koncie firmy.

Pobranie

Opłaty zamówienia dokonują Państwo w momencie odbioru paczki od kuriera. Wiąże się to z dodatkowym kosztem, pobranie jest 3zł droższe niż tradycyjna wysyłka kurierska po przedpłacie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl