Herbata Tet A Tea

HERBATA TET A TEA

SKĄD POCHODZI HERBATA TET A TEA?

Marka Tet A Tea należy do spółki Euro Asia Tea, która jest również właścicielem marek F&S oraz Favor. Siedziba firmy mieści się na Sri Lance. Ta mała wyspa, o wyjątkowym monsunowym klimacie jest kolebką herbaty i jednym z głównych światowych dystrybutorów herbacianych liści. Na Cejlonie, bo tak nazywała się dawniej Sri Lanka, picie herbaty jest swoistym rytuałem tamtejszej ludności. Tet A Tea to idealny przykład połączenia wieloletniej tradycji i wyjątkowej jakości potwierdzonej certyfikatami. Gwarancja smaku i wyjątkowego aromatu cejlońskich herbat to skutek wieloletniego doświadczenia w produkcji najlepszych herbat i miłości do tego naparu. 

CERTYFIKATY I ODZNACZENIA TET A TEA

Ceylon Tea Symbol of Quality - To certyfikat zwany również cejlońskim lwem. Jest to gwarancja, że w opakowaniu znajdują się tylko i wyłącznie liście herbaty pochodzące ze Sri Lanki.

Ozone Friendly - Oznacza, że podczas produkcji herbaty, nie zostały użyte żadne substancje, które mogłyby mieć negatywny wpływ na wartwę ozonową ziemi i przyczyniałyby się do powiększania dziury ozonowej.

Certyfikat Ethical Tea - Przyznawany herbatom ekologicznym, które są produkowane bez żadnych chemikaliów, nawozów sztucznych, herbicydów i pestycydów. Dodatkowo jest gwarantem, że herbata uprawiana jest zgodnie z zasadami zrównoważonego ekosystemu, dbania o zdrową glebę i generowania zrównoważonych dochodów dla rolników.

AOX Source of Natural Antioxidants - To odznaczenie, które informuje o zawartości naturalnych przeciwutleniaczy.

OFERTA HERBAT TET A TEA

W szerokim wachlarzu produktów, Tet A Tea oferuje klientom herbaty liściaste różnego rodzaju. W ofercie znajdziemy czarne i zielone herbaty klasyczne oraz takie z dodatkami smakowymi. Tet A Tea to wspaniałe pomysły na prezent, ponieważ wszystkie produkty pakowane są w pięknie zdobione puszki ze stylowymi motywami.

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać specjalne kody rabatowe oraz informacje o nowościach i promocjach!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl